ГДЗ Німецька мова 7 клас. Підручник 3 рік навчання [Сотникова С.І.] 2015
Stunde 21
Übung. 4a
1. der Käse;
2. die Melone;
3. die Erbsen;
4. das Fleisch;
5. die Möhren;
6. die Wurst;
7. das Ei;
8. der Saft;
9. der Fisch;
10. der Tee;
11. der Paprika;
12. der Quark;
13. die Zwiebeln;
14. der Kohl;
15. das Brötchen;
16. die Wassermelone.
Übung. 6
Auf dem Markt verkauft man Gemüse. Ein Kilo Kohl kostet 3 Hrywnjas. Ein Kilo Rübe kostet 2 Hrywnjas. Ein Kilo Zwiebeln kostet 2 Hrywnjas 50 Kopeken. Ein Kilo Kartoffeln kostet 5 Hrywnjas 20 Kopeken.
ГДЗ Німецька мова 7 клас Підручник 3 рік навчання Сотникова 2015 Ранок
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Übung. 4a
1. der Käse;
2. die Melone;
3. die Erbsen;
4. das Fleisch;
5. die Möhren;
6. die Wurst;
7. das Ei;
8. der Saft;
9. der Fisch;
10. der Tee;
11. der Paprika;
12. der Quark;
13. die Zwiebeln;
14. der Kohl;
15. das Brötchen;
16. die Wassermelone.
Übung. 6
Auf dem Markt verkauft man Gemüse. Ein Kilo Kohl kostet 3 Hrywnjas. Ein Kilo Rübe kostet 2 Hrywnjas. Ein Kilo Zwiebeln kostet 2 Hrywnjas 50 Kopeken. Ein Kilo Kartoffeln kostet 5 Hrywnjas 20 Kopeken.





![ГДЗ Природознавство 5 клас. Підручник [Ярошенко О.Г., Бойко В.М.] 2018 ГДЗ Природознавство 5 клас. Підручник [Ярошенко О.Г., Бойко В.М.] 2018](/uploads/posts/2019-04/1555779316_5_p_y_u2018.jpg)
![ГДЗ Основи правознавства 9 клас. Підручник [Наровлянський О. Д.] 2017 ГДЗ Основи правознавства 9 клас. Підручник [Наровлянський О. Д.] 2017](/uploads/posts/2019-02/1550928122_9k_p_n_2017.jpg)
![ГДЗ Українська мова 8 клас. Підручник [Глазова О.П.] 2021 ГДЗ Українська мова 8 клас. Підручник [Глазова О.П.] 2021](/uploads/posts/2021-10/1633720388_8k_y_g_2021.jpg)
![ГДЗ Вступ до історії 5 клас. Підручник [Гісем О.В.] 2018 ГДЗ Вступ до історії 5 клас. Підручник [Гісем О.В.] 2018](/uploads/posts/2019-07/1564163269_5k_i_h_2018.jpg)