ГДЗ Основи правознавства 9 клас. Підручник [Наровлянський О. Д.] 2017

icon23.02.2019, icon9 Клас / Правознавство, icon584 406, icon86




ЗМІСТ
Розділ 1. Основи теорії держави і права
§ 1. Загальна характеристика держави (Сторінка 7)
§ 2. Державна влада. Форма держави (Сторінка 14)
§ 3–4. Поняття та види соціальних норм (Сторінка 23)
Практичне заняття 1. Соціальні норми в житті людей (Сторінка 33)
Перевірте себе (Сторінка 34)
Тестові завдання
Розділ 2. Правовідносини. Правопорушення. Юридична відповідальність
§ 5. Правовідносини (Сторінка 36)
§ 6. Правопорушення (Сторінка 43)
§ 7–8. Юридична відповідальність (Сторінка 47)
Практичне заняття 2. Обставини, що виключають шкідливість (суспільну небезпеку) діяння (Сторінка 56)
Перевірте себе (Сторінка 61)
Тестові завдання
Розділ 3. Взаємозв’язок людини і держави
§ 9. Конституція України (Сторінка 63)
§ 10. Громадянство України (Сторінка 71)
§ 11. Конституційні права, свободи й обов’язки людини та громадянина (Сторінка 81)
§ 12. Звернення громадян (Сторінка 91)
Практичне заняття 3. Звернення громадян (Сторінка 94)
§ 13–14. Органи державної влади в Україні (Сторінка 96)
Тестові завдання
Розділ 4. Неповнолітні як суб’єкти цивільних, сімейних, трудових, адміністративних і кримінальних правовідносин.
§ 15. Неповнолітні в цивільних правовідносинах (Сторінка 110)
Практичне заняття 4. Власність неповнолітніх (Сторінка 118)
§ 16. Ти — споживач (Сторінка 118)
Практичне заняття 5. Захист прав споживачів (Сторінка 124)
§ 17. Шлюб і сім’я (Сторінка 127)
§ 18. Взаємні права й обов’язки батьків і дітей (Сторінка 133)
Практичне заняття 6. Влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування (Сторінка 139)
§ 19–20. Праця неповнолітніх (Сторінка 141)
Практичне заняття 7. Працевлаштування неповнолітніх (Сторінка 150)
§ 21. Адміністративні правопорушення. Злочини (Сторінка 152)
§ 22–23. Адміністративна та кримінальна відповідальність (Сторінка 157)
Практичне заняття 8. Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх (Сторінка 167)
Перевірте себе (Сторінка 169)
Тестові завдання
Розділ 5. Якщо право — це професія
§ 24. Світ юридичних професій (Сторінка 172)
Словник (Сторінка 187)

iconГДЗ 9 клас Правознавство Підручник Грамота Наровлянський 2017
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації

    ГДЗ Основи правознавства 9 клас. Підручник [Андрусишин Б.І., Берендєєв С.О., Губань Р.В.] 2017

    У даному матеріалі Ви можете ознайомитися з готовим домашнім завданням до підручника для закладів загальної середньої освіти з основ правознавства 9 клас. Видавництво "Перун". Автори підручника: Андрусишин Б.І., Берендєєв С.О., Губань Р.В. Рік видання 2017. Нова програма 2017 року. (Відповіді / ГДЗ...

    ГДЗ Основи правознавства 9 клас. Підручник [Ремех Т.О., Пометун О.І.] 2017

    У даному матеріалі Ви можете ознайомитися з готовим домашнім завданням до підручника для закладів загальної середньої освіти з основ правознавства 9 клас. Видавництво "Літера", Київ. Автори підручника: Ремех Т., Пометун О. Рік видання 2017. Нова програма 2017 року. (Відповіді / ГДЗ / Ответы /...

    Контурна карта. Всесвітня історія 6 клас [2014]

    У даному матеріалі Ви можете ознайомитись з контурною картою для всесвітньої історії з історії стародавнього світу 6 клас. Видавництво "Картографія". Рік видання 2014. (Нова програма)...

    Атлас. Всесвітня історія 6 клас [2014]

    У даному матеріалі Ви можете ознайомитись з атласом для всесвітньої історії з історії стародавнього світу 6 клас. Видавництво "Картографія". Рік видання 2014. (Нова програма)...

    Атлас. Географія 6 клас [2014]

    У даному матеріалі Ви можете ознайомитись з атласом для загальної географії 6 клас. Видавництво "Картографія". Рік видання 2014. (Нова програма)...
Обговорення

icon 19.12.2019

Спасибо вам огромное за это прекрасное гдз, из-за которого я заволила контрольную. Чтобы я без вас делала. Горите в аду, моя двойка вам потом приснится

icon 20.01.2020

Большое спасиба. Гдз классное. Правда не очень разборчивое. А так нашол что надо. Спасибо :3

icon 20.01.2020

Ну вот написал ДЗ на 11 и это замечательно. Спасибо вам большое. Горите в аду двойка.

icon 17.02.2020

Дибіли, а для чого тоді голова і мізки. Основи правознавства найлегший предмет, який я тільки знаю. А в даному ГДЗ все правильно і я дійсно пишу із даного ГДЗ, і в мене тільки 11. І це не притому що я просто списував, а вчу, вчу і вчу. Так що вчіться, бо як показує практика Правознавство - легкий предмет. І то дякуйте, що ще й таке є ГДЗ. І якщо-що то можна просто подивитись і потім подумати що написати у запропонованих вам завдань.

icon 03.03.2020

Гарите ваду двойка аперкот праход в ноги и ти умир

icon 23.03.2020

Запропонуйте шляхи,які сприяли б зменшенню злочинності серед неповнолітніх.

1 2 3 4 5 6 7

Реклама
В якому класі ви навчаєтеся?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів