ГДЗ Математика 3 клас. Підручник частина 1 [Заїка А.М., Тарнавська С.С.] 2020

icon10.09.2021, icon3 Клас / Математика, icon513, icon0



Номер 501.Поясни, що змінюється. Обчисли.
768 – 1 = 767
768 – 2 = 766
768 – 3 = 765
768 – 4 = 764
768 – 5 = 763
768 – 6 = 762
***
768 – 10 = 758
768 – 20 = 748
768 – 30 = 738
768 – 40 = 728
768 – 50 = 718
768 – 60 = 708
***
768 – 100 = 668
768 – 200 = 568
768 – 300 = 468
768 – 400 = 368
768 – 500 = 268
768 – 600 = 168
Номер 502.Утворіть коло з 3 і 6 учнів. Візуально («на око») визначте, діаметр якого кола більший.
Розв'язання:
Більший діаметр кола з 6 учнів.
Номер 505.Продовж обчислення з коментуванням.
І сп.
470 - 320 =
300 + 20 (віднімання частинами)
= 470 - 300 - 20 = 170 - ? = ...
II сп.
470-320 =
400 + 70 - 300 + 20 (порозрядне віднімання)
= (400 - 300) + (70 - 20) = ...
350-240 = ...
300 + 50 - 200 + 40
III сп.
470 - 320 = 47 дес. - 32 дес. = ...
(укрупнення розрядних одиниць)
Розв'язання:
470 - 320 = 470 - 300 - 20 =
= 170 - 20 = 150
470 - 320 = (400 - 300) + (70 - 20) =
= 100 + 50 = 150
470 - 320 = 47 дес - 32 дес =
= 15 дес = 150
Номер 506.Обчисли з коментуванням. Виконай перевірку.
860 - 250
380 - 130
470 - 470
Розв'язання:
860 - 250 = 860 - 200 - 50 = 660 - 50 = 610
610 + 250 = (600 + 200) + (10 + 50) = 800 + 60 = 860
380 - 130 = (380 - 100) - 30 = 280 - 30 = 250
250 + 130 = (250 + 100) + 30 = 350 + 30 = 380
470 - 470 = (400 - 400) - (70 - 70) = 0 - 0 = 0
Номер 507.Вибери з чисел 1, 3, 4, 5 розв'язки нерівностей.
17 + а > 20
24 - b < 24
8 • а < 40
Розв'язання:
17 + а > 20
17 + 4 > 20
17 + 5 > 20
24 - b < 24
24 - 1 < 24
24 - 3 < 24
24 - 4 < 20
24 - 5 < 24
8 • а < 40
8 • 1 < 40
8 • 3 < 40
8 • 4 < 40
Номер 508.Склади й розв'яжи задачі за короткими записами. Чим відмінні задачі? Чим вони схожі?
Було - 250 телефонів
Продали - 30 і 100
Залишилося - ?
Було - 270 намистин
Використали - 120 і 110
Залишилося - ?
Розв'язання:
1)
1) 30 + 100 = 130 (т.) - продали
2) 250 - 130 = 120 (т.) - залишилося
250 - (30 + 100) = 250 - 130 = 120 (т.)
2)
1) 120 + 110 = 230 (н.) - використали
2) 270 - 230 = 40 (н.) - залишилося
270 - (120 + 110) = 270 - 230 = 40 (т.)
Номер 509.Назви точки, які належать колу, кругу. Назви й покажи радіуси й діаметр кола; радіуси й діаметр круга. Які з відрізків є радіусами кола й круга? Діаметром кола й круга?
Виміряй довжину радіуса й діаметра круга. Що довше? У скільки разів? Яка тарілка більша? Чому?
Розв'язання:
Належать колу: • D, • A, •C.
Належать кругу: • O, • P, • M.
Радіус кола й круга: DO, OC, OA.
Діаметр кола й круга: DC.
R = 4 см
d = 8 см
Довше діаметр.
8 : 4 = 2 (р.) - у 2 рази
Номер 510.
49 + 36 - 15 = 85 - 15 = 70
24 + 46 - 37 = 70 - 37 = 33
83 - 28 + 16 = 55 + 16 = 71
75 - 19 + 25 = 56 + 25 = 81
40 + 60 - 30 = 100 - 30 = 70
70 + 30 - 10 = 100 - 10 = 90
80 + 20 - 40 = 100 - 40 = 60
90 + 10 - 20 = 100 - 20 = 80
330 + 440 - 220 = 770 - 220 = 550
770 - 550 + 110 = 220 + 110 = 330
450 - 120 + 130 = 330 + 130 = 460
210 + 120 + 530 = 330 + 530 = 860

iconГДЗ Математика 3 клас Частина 1 2020 Підручники і посібники Заїка Тарнавська
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
Предмет, до якого ви найчастіше використовуєте ГДЗ?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів