ГДЗ Математика 3 клас. Підручник частина 1 [Заїка А.М., Тарнавська С.С.] 2020

icon10.09.2021, icon3 Клас / Математика, icon564, icon0



Номер 541.
38 + 22 = 60
47 + 36 = 83
70 - 28 = 42
74 - 28 = 46
56 см + 15 см = 71 см
67 кг - 19 кг = 48 кг
24 дес + 6 дес = 30 дес
24 дес - 8 дес = 16 дес
Номер 542.Прочитай числа 151, 270, 340, 510, 766, 809. У якому порядку вони записані?
Підкресли в кожному числі кількість усього десятків за зразком: 348.
Прочитай записи за зразком.
У числі 348 міститься 34 десятки. Або:
Число 348 складається з 34 десятків та 8 одиниць.
Розв'язання:
151, 270, 340, 510, 766, 809.
Номер 543.Продовж обчислення з коментуванням. Зроби висновок.
340 + 220 = 560
34 дес + 22 дес = 56 дес
340 + 270 = 610
34 дес + 27 дес = 61 дес
340 - 220 = 120
34 дес - 22 дес = 12 дес
340 - 270 = 70
34 дес - 27 дм = 7 дм
Номер 544.
560 + 330 = 890
240 + 370 = 610
720 - 210 = 510
720 - 350 = 370
360 - 280 = 80
360 + 240 = 600
Номер 545.У першому під'їзді будинку мешкає 180 осіб, а в другому - у 3 рази менше. Скільки осіб мешкає у двох під'їздах цього будинку?
Розв'язання:
У І п. - 180 ос.
У ІІ п. - ?, у 3 рази менше
Всього - ?
1) 180 : 3 = 60 (ос.) - мешкає у другому під'їзді
2) 180 + 60 = 240 (ос.)
Відповідь: 240 осіб мешкає у двох під'їздах
Номер 546.Які з рівнянь мають однакові розв'язки? Дізнайся.
х + 140 = 370
х = 370 – 140
х = 230
230 + 140 = 370
370 = 370
x – 230 = 460
x = 460 + 230
x = 690
690 – 230 = 460
460 = 460
400 – х = 170
х = 400 – 170
х = 230
400 – 230 = 170
170 = 170
Відповідь: перше і третє.
Номер 547. Порівняй. Прочитай записи.
80 - 4 > 72
45 + 27 < 82
3 м > 5 дм
15 см < 2 дм
Номер 548.Розв'яжи рівняння. Зроби перевірку.
х • 8 = 48
х = 48 : 8
х = 6
6 • 8 = 48
48 = 48
***
х • 3 = 21
х = 21 : 3
х = 7
7 • 3 = 21
21 = 21
***
28 : х = 7
х = 28 : 7
х = 4
28 : 4 = 7
7 = 7
Номер 549.Село розташоване на двох берегах річки. На одному березі - 470 будинків, на іншому - на 220 будинків менше. Скільки всього будинків у селі?
Розв'язання
На І б. — 470 б.
На ІІ б. — ?, на 220 б. менше
Всього — ? б.
470 + (470 - 220) = 470 + 250 = 720 (б.)
Відповідь: у селі всього 720 будинків.

iconГДЗ Математика 3 клас Частина 1 2020 Підручники і посібники Заїка Тарнавська
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
Предмет, до якого ви найчастіше використовуєте ГДЗ?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів