ГДЗ Математика 3 клас. Підручник частина 1 [Заїка А.М., Тарнавська С.С.] 2020

icon10.09.2021, icon3 Клас / Математика, icon513, icon0



Номер 531.
9 + 3 = 12
8 + 5 = 13
13 - 5 = 8
16 - 9 = 7
5 л + 7 л = 12 л
12 дм - 4 дм = 8 дм
6 дес + 7 дес = 13 дес
15 дес - 8 дес = 7 дес
Номер 532.Скільки одиниць містять 4 дес; 16 дес; 6 сот.; 7 сот.? Скільки всього десятків у числах 340; 170; 90; 400?
Розв'язання:
4 дес = 40 од
16 дес = 160 од
7 сот = 600 од
7 сот = 700 од
340 = 34 дес
170 = 17 дес
90 = 9 дес
400 = 40 дес
Номер 533.Продовж обчислення з коментуванням.
Розв'язання:
а) 90 + 30 = 120
І спосіб:
9 дес + 3 дес = 12 дес = 120
ІІ спосіб:
90 + 30 = 90 + (10 + 20) = 120
ІІІ спосіб:
90 + 30 = 100 + 30 - 10 = 120
б) 150 - 70 = 80
І спосіб:
15 дес - 7 дес = 8 дес
ІІ спосіб:
150 - 70 = 150 - 50 - 20 = 80
ІІІ спосіб:
150 - 70 = 100 + 50 - 50 - 20 = 80
Номер 534.
60 + 80 = 140
140 - 60 = 80
140 - 80 = 60
***
70 + 90 = 160
160 - 70 = 90
160 - 90 = 70
***
420 - 300 = 120
770 - 160 = 610
520 + 80 = 600
***
380 - 150 = 230
350 - 100 = 250
380 + 10 = 390
Номер 534.
60 + 80 = 140
140 - 60 = 80
140 - 80 = 60
***
70 + 90 = 160
160 - 70 = 90
160 - 90 = 70
***
420 - 300 = 120
770 - 160 = 610
520 + 80 = 600
***
380 - 150 = 230
350 - 100 = 250
380 + 10 = 390
Номер 536.У Стаса було 30 колекційних листівок. На день народження йому подарували ще 50. Скільки листівок стало в Стаса?
Склади дві обернені задачі. Чим буде відрізнятися одна обернена задача від іншої? Запиши їх розв'язання.
Розв'язання
30 + 50 = 80 (д.) — стало в Стаса.
Номер 537. Розглянь прямокутник ABCD. Назви й запиши пари протилежних і суміжних сторін. Виміряй їх довжину. Знайди суму довжин кожної пари цих сторін.
Розв'язання
Протилежні сторони:
АВ і CD; ВС і AD.
Суміжні сторони:
АВ і АD, ВС і СD.
АВ = СD = 3 см
ВС = АD = 9 см
АВ + СD = 3 + 3 = 6 см
ВС + АD = 9 + 9 = 18 см
Номер 538.
90 + 80 = 170
600 + 30 + 7 = 637
400 + 2 = 402
300 + 40 = 340
130 - 60 = 70
520 + 100 = 620
380 + 10 = 390
240 + 400 = 640
180 - 90 = 90
300 + 48 = 348
279 - 79 = 200
315 - 300 = 15
Номер 539.
а) Для приготування їжі сім'я за тиждень використала 21 яйце. Скільки яєць використовує сім'я щоденно, якщо кожен день споживає їх однакову кількість?
б) Сім'я для приготування їжі щоденно використовує З яйця. Скільки яєць використає сім'я за тиждень? Чи буде задача б) оберненою до задачі а)? Чому?
Розв'язання
а) 21 : 7 = 3 (яєць) — використовує яєць сім’я щоденно;
б) 3 • 7 = 21 (яєць) — використовує сім’я за тиждень.
Номер 540.Що ілюструє рисунок? Поясни.
Розв'язання:
2 + 3 + 2 + 3 = (2 + 3) + (2 + 3) = (2 + 3) • 2 = 10 (см)
2 + 3 + 2 + 3 = 2 + 2 + 3 + 3 = 2 • 2 + 3 • 2 = 4 + 6 = 10 (см)

iconГДЗ Математика 3 клас Частина 1 2020 Підручники і посібники Заїка Тарнавська
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
В якому класі ви навчаєтеся?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів