ГДЗ Математика 3 клас. Підручник частина 1 [Заїка А.М., Тарнавська С.С.] 2020

icon10.09.2021, icon3 Клас / Математика, icon564, icon0



Номер 551.
570 + 40 = 610
570 - 40 = 530
380 + 70 = 450
380 - 70 = 310
230 + 410 - 120 = 620
480 - 200 + 9 = 289
390 + 10 - 10 = 390
730 + 70 - 70 = 730
100 + (138 - 38) = 200
(29 + 54) - 25 = 58
100 - (120 - 20) = 0
100 + (120 - 20) = 200
Номер 552.Знайди значення виразів а - 700; а + 210, якщо а = 730.
Розв'язання:
а - 700
а = 730
730 - 700 = 30
а + 210
а = 730
730 + 210 = 940
Номер 553.Прочитай. Які сторони в прямокутника? Поясни, як можна знайти периметр прямокутника (Рпр.).
Розв'язання:
Рпр. = 5 + 5 + 3 + 3 =
= 5 • 2 + 3 • 2 (см)
Pпр. = a • 2 + b • 2
Рпр. = 5 + 3 + 5 + 3 =
= (5 + 3) + (5 + 3) =
= (5 + 3) • 2 (см)
Pпр. = (a + b) • 2
Номер 554.Довжина клумби прямокутної форми 9 м, ширина 4 м. Яка завдовжки огорожа цієї клумби? Сформулюй запитання по-іншому. Розв'яжи задачу двома способами.
Розв'язання
(9 + 4) • 2 = 13 • 2 = 26 (м) — огорожа клумби.
Номер 555.За малюнком, числовими даними й запитаннями склади й розв'яжи задачі.
1) Скільки літрів води поміститься в одній банці та бутлі разом?
2) Яка місткість двох банок і двох бутлів разом?
Розв'язання
1) 3 л + 10 л = 13 л;
2) 3 л • 2 + 10 л • 2 = 6 л + 20 л = 26 л.
Номер 556.Розв'яжи рівняння, попередньо обчисливши, де потрібно, його праву частину.
х + 160 = 480
х = 480 – 160
х = 320
320 + 160 = 480
480 = 480
***
х – 30 = 240 – 140
х – 30 = 100
х = 100 + 30
х = 130
130 – 30 = 240 – 140
100 = 100
***
х • 8 = 70 – 6
х • 8 = 64
х = 64 : 8
х = 8
8 • 8 = 70 – 6
64 = 64
***
7 • х = 42
х = 42 : 7
х = 6
7 • 6 = 42
42 = 42
***
9 • у = 100 – 46
9 • у = 54
у = 54 : 9
у = 6
9 • 6 = 100 – 46
54 = 54
***
5 • у = 10 + 10
5 • у = 20
у = 20 : 5
у = 4
5 • 4 = 10 + 10
20 = 20
Номер 557.
а) Сума двох чисел дорівнює 27, одне з них — 9. Який інший доданок?
б) Добуток двох чисел дорівнює 36, одне з них — 9. Який інший множник?
а) 5 + х = 27
х = 27 – 9
х = 18
б) 9 · х = 36
х = 36 : 9
х = 4
Номер 558.У першому фермерському господарстві 340 корів, що на 140 корів більше, ніж у другому. У третьому господарстві — у 2 рази більше корів, ніж у другому. Скільки всього корів у трьох господарствах?
Розв'язання
У І г. — 340 к.
У ІІ г. — ?, на 140 к. менше, ніж у І г.
У ІІІ г. — ?, у 2 рази к. більше, ніж у ІІ г.
1) 340 – 140 = 200 (к.) — у другому господарстві;
2) 200 • 2 = 400 (к.) — у третьому господарстві;
3) 340 + 200 + 400 = 940 (к.).
Відповідь: всього 940 корів у трьох господарствах.
Номер 560.
60 + 40 = 100
70 + 30 = 100
54 + 46 = 100
27 + 73 = 100
100 - 20 = 80
100 - 25 = 75
24 + 24 : 4 = 24 + 6 = 30
42 - 42 : 7 = 42 - 6 = 36

iconГДЗ Математика 3 клас Частина 1 2020 Підручники і посібники Заїка Тарнавська
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
Предмет, до якого ви найчастіше використовуєте ГДЗ?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів