ГДЗ Математика 3 клас. Підручник частина 1 [Заїка А.М., Тарнавська С.С.] 2020

icon10.09.2021, icon3 Клас / Математика, icon513, icon0



Номер 561.Чи утворюють числа 84, 26 і 52 «родину» при додаванні? Чому? Добери трійку чисел, які утворюють «родину». Утвори й запиши рівності.
Розв'язання
Ні.
76, 28, 48.
48 + 28 = 76 — утворюють "родину".
Номер 562.Продовж обчислення з коментуванням.
230 + 70 = (200 + 30) + 70 =
= 200 + (30 + 70) = 200 + 100 = 300
230 + 170 = 230 + (100 + 70) =
= 230 + 170 = 400
300 - 70 = (200 + 100) - 70 =
= 200 + (100 - 70) = 200 + 30 = 230
300 - 170 = 300 - (100 + 70) =
= (300 - 100) - 70 = 200 - 70 = 130
Номер 563.Виконай дії. Результати дій запиши в порядку спадання.
340 + 60 = 400
340 + 260 = 600
100 - 30 = 70
200 - 30 = 170
400 - 130 = 270
700 + 130 = 830
39 + 56 : 8 = 46
39 - 56 : 7 = 31
830, 600, 400, 270, 170, 70, 46, 31.
Номер 564.Із виразів 350 + 40, 320 + 80, 400 - 130 і 300 + 220 склади й запиши числові нерівності.
Розв'язання:
350 + 20 < 320 + 80
400 - 130 < 300 + 220
Номер 565.Із трьох яблунь восени зібрали урожай. Із першої яблуні зібрали 120 кг яблук, з другої — на 80 кг більше, ніж з першої, а з третьої на 30 кг менше яблук, ніж з другої. Чому дорівнює загальна маса зібраних яблук із трьох яблунь у центнерах і кілограмах?
Розв'язання
Із І яб. — 120 кг
З ІІ яб. — ?, на 80 кг більше, ніж із І яб.
З ІІІ яб. — ?, на 30 кг менше, ніж із ІІ яб.
Всього — ?
1) 120 + 80 = 200 (кг) — зібрали з другої яблуні;
2) 200 – 30 = 170 (кг) — зібрали з третьої яблуні;
3) 120 + 200 + 170 = 490 (кг) = 4 ц 90 кг — маса зібраних яблук з трьох яблунь.
Номер 566. Побудуй прямокутник, довжина якого 10 см, а сума двох менших сторін дорівнює 6 см. На скільки сантиметрів довжина більша за ширину? Який периметр прямокутника? Використай властивості сторін прямокутника.
Розв'язання
Ширина: 6 : 2 = 3 (см);
10 – 3 = 7 (см) — довжина більша за ширину;
Р = (10 + 3) · 2 = 13 · 2 = 26 (см).
Номер 567.Із першої ділянки зібрали 400 кг картоплі, а з другої — 380 кг. На скільки кілограмів більше зібрано картоплі з першої ділянки, ніж з другої? Склади й розв'яжи обернені задачі.
Розв'язання
400 – 380 = 20 (кг)
Відповідь: зібрано на 20 кг більше з першої ділянки, ніж з другої.
Чому дорівнює маса зібраної картоплі з обох ділянок?
400 + 380 = 780 (кг) — маса зібраної картоплі з обох ділянок.
Номер 568.
350 + 50 = 400
520 + 80 = 600
300 – 40 = 260
800 – 60 = 740
760 + 140 = 900
200 – 30 = 170
200 – 70 = 130
340 + 160 = 500
240 + 260 = 500
400 – 150 = 250
400 – 240 = 160
750 + 150 = 900
470 + 130 = 600
600 – 130 = 470
600 – 470 = 130
500 + 150 = 650
Номер 569.Спортивний майданчик має форму прямокутника, довжина якого 30 м. Яка ширина цього майданчика, якщо його периметр дорівнює 100 м? Який периметр вашого шкільного спортивного майданчика?
Розв'язання
Довжина — 30 м
Ширина — ?
Р = 100 м
1) 30 + 30 = 60 (м) — сума двох довжин;
2) 100 – 60 = 40 (м) — сума двох ширин;
3) 40 : 2 = 20 (м).
Відповідь: ширина спортивного майданчика 20 м.
Номер 570.
9 + 1 = 10
9 + 2 = 11
9 + 3 = 12
19 + 1 = 20
19 + 2 = 21
19 + 3 = 22
99 + 1 = 100
99 + 2 = 101
99 + 3 = 102

iconГДЗ Математика 3 клас Частина 1 2020 Підручники і посібники Заїка Тарнавська
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
Предмет, до якого ви найчастіше використовуєте ГДЗ?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів