ГДЗ Досліджуємо історію і суспільство 5 клас. Підручник [Васильків І. Д., Басюк О. Я., Гінкул Г.С., Грисюк Л.А.] 2022

icon18.03.2023, icon5 Клас / Історія України, icon2 526, icon0




Зміст

§ 1. Досліджуємо історію і суспільство. Вступ до курсу.
Розділ 1. УКРАЇНА – СУЧАСНА ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА
§ 2. Україна – молода держава з великим минулим
§ 3. Територія нашої держави
§ 4. Людина в Україні
§ 5. Управління державою
§ 6. Господарство нашої країни
§ 7. Здобутки та труднощі сучасної України
Розділ 2. ВІД РОДИНИ – ДО УКРАЇНИ
§ 8. Мала батьківщина
§ 9. Родовід
§ 10. Громада. Моя шкільна громада
§ 11. Дотримання прав людини
§ 12. Світ інформації
§ 13. Я – особистість
Розділ 3. УКРАЇНА – СВІТОВІ, СВІТ – УКРАЇНІ
§ 14. Україна: погляд крізь час
§ 15. Спортивні звитяги минулого й сьогодення
§ 16. Українське мистецтво: дивуємо світ
§ 17. Світові винаходи та Україна
§ 18. Відомі вихідці з України
Розділ 4. СТОРІНКИ НАШОГО МИНУЛОГО. ШЛЯХ ДО НЕЗАЛЕЖНОСТІ
§ 19. Русь-Україна. Королівство Руське. Крим
§ 20. Козаччина. Втрата державності
§ 21. Спроби відродження української державності у 1917—1921 роках
§ 22. Україна в складі СРСР
§ 23. Друга світова війна та Україна
§ 24. Розвиток України в повоєнний період
§ 25. Перші кроки незалежної України
§ 26. Україна сучасна

iconГДЗ Підручник 5 клас Астон 2022 Досліджуємо історію Історія України Васильків Басюк Гінкул Грисюк Досліджуємо історію і суспільство
Якщо помітили в тексті помилку, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter
Схожі публікації

    Підручник з поглибленим вивченням Всесвітня історія 8 клас Гісем О.В. 2021

    У даному матеріалі викладений шкільний підручники з поглибленим вивченням "Всесвітньої історії", автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О. Видавництво "Ранок", для 8 клас,  який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Нова програма 2021 року для 8 класу....

    Підручник Всесвітня історія 8 клас Сорочинська Н.М. 2021

    У даному матеріалі викладений шкільний підручники з "Всесвітньої історії", автор: Сорочинська Н.М. Видавництво "Богдан", для 8 клас, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Нова програма 2021 року для 8 класу....

    Підручник Всесвітня історія 8 клас Васильків І.Д. 2021

    У даному матеріалі викладений шкільний підручники з "Всесвітньої історії", автори: Васильків І.Д., Островський В.В., Басюк О.Я., Паршин І.Л., Костікова М.І. Видавництво "Астон", для 8 клас, який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Нова програма...

    Підручник Всесвітня історія 8 клас Гісем О.В. 2021

    У даному матеріалі викладений шкільний підручники з "Всесвітньої історії", автори: Гісем О.В., Мартинюк О.О. Видавництво "Ранок", для 8 клас,  який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все викладено у простому вигляді. Нова програма 2021 року для 8 класу....

    Підручник Всесвітня історія 8 клас Щупак І.Я. 2021

    У даному матеріалі викладений шкільний підручники з "Всесвітньої історії", автори: Щупак І.Я., Черкас Б.В., Бурлака О.В., Власова Н.С., Галушко К.Ю., Кронгауз В.О., Піскарьова І.О., Секиринський Д.О. Видавництво "Оріон", для 8 клас,  який кожен охочий може завантажити або переглянути онлайн. Все...
У даній публікації ще немає коментарів. Хочете почати обговорення?

Реклама
Що Вас цікавить більше?
Ми в соціальних мережах
Хмаринка тегів